KONST / Litografier / Färglitografi 14613062
nr 1461 3062
Färglitografi
2 st, Nilsson & Knall. Signerad, numrerad 31/210, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:33:05
18/4 18:28:05